Jumal ja mina


Jumala disain

Igal kunstnikul on talle ainuomane käekiri. See kehtib nii Salvador Dali, Hugo Bossi kui ka Jumala puhul. Tema on selle maailma ning kõigi inimeste, kaasa arvatud sinu, looja ja kujundaja. Jumal lõi igaühe, kaasa arvatud sinu, just temale omasel viisil, et sa võiksid temaga koos elada.

Kuidas on võimalik, et nii paljud inimesed ei tunne Jumalat?

Sa oled välja logitud

“Teen, mida ise tahan!” Sellise suhtumise pärast meie, inimesed, kaotame oma suhte Jumalaga. Sa oled “Jumala poolt disainitud” (see on hea uudis), aga sa ei tunne Jumalat, kuna sinu suhe temaga on lõppenud (see on halb uudis). Jumala armastab inimesi ning tegi juba omalt poolt sammu, et taastada meie suhet temaga.  Meie ei saa seda ise taastada, aga tema tegi seda. Ta viis läbi suurepärase päästeoperatsiooni: Jumal sai inimeseks, ta tuli meile nii lähedale!

Religioon või isik

Jeesus tuli inimesena meid päästma. Ta nimi tähendab “Päästja”: Ta päästab oma rahva nende pattudest. Jeesus ise ütleb, et tema on ainuke tee Jumalani. Ta on tee andestusse ja suhtesse meie loojaga – ainus tee lootusrikkasse tulevikku.

Ühendus taastatud

Jumala kutse kehtib alati! See on kutse igavesse ellu, mis on täis lootust ning armastavat suhet temaga! Ta ei sunni mitte kedagi, igaüks võib vastata tema kutsele. Kui sa võtad vastu sõpruse ja andestuse, mille me saime tänu Jeesusele, kui sa usaldad teda ja usud temasse, võid sa kogeda Jumala armastust.

Lihtsalt tee seda!

Kui sa tahad alustada sõprust Jumalaga, võid talle seda lihtsalt öelda. Sa võid seda teha näiteks  sellise palve kaudu… »

Tärkav taim

Lapse ja lapsevanema käsi

Sissepääs aeda

Peagi avanevad veebilehed

MaTahanSurra.ee, veebileht enesetapu teemal »
Anoreksia.ee, toitumishäiretele keskendunud veebileht »
MindKiusatakseKoolis.ee, veebileht koolikiusamisest »